اساتید من

خانم جورجینا کانون

نویسنده حاذق و برنده جایزه ، سخنران بین المللی سرشناس ، هیپنوتیست حرفه ای که در دسترسی به ضمیر ناخودآگاه مهارت خارق العاده ای دارد. من بسیار مفتخرم که نه تنها ایشان را می شناسم بلکه افتخار داشتم که مدتی در دانشگاه تورنتو کانادا یکی از شاگردان ایشان در رشته هیپنوتیزم بالینی باشم . این بانوی بزرگ با صبر و حوصله زیاد برای تمامی شاگردان آنچه را که در توان داشت ارائه می کرد و با وسواس خاصی دقت می‌کرد که دانشجو به طور دقیق مطالب را فرا گرفته و به طور عملی بتواند از آن استفاده کند . برای شناخت بهتر این استاد گرامی می توانید به وب سایت خودشان که در ذیل ذکر شده مراجعه کنید.https://www.georginacannon.com/


آقای همایون توپچیان

در سال‌ های نوجوانی بسیار علاقمند به هیپنوتیزم بودم اما هیچ وقت نمی دانستم که چگونه باید به آن دست یافت . آن روزها دسترسی به منابع کار ساده ای نبود آن هم با علمی که عده کمی با آن آشنا بودند .اما برخورد من در جوانی با همایون همه چیز را عوض کرد . او دایرة المعارف هیپنوتیزم بود.من هرگز باور نمیکردم که روزی بتوانم با چنین شخصی ملاقات کنم . همایون هیپنوتیزم را از شعبان طاووسی (کابوک) فرا گرفته بود و از دوستان نزدیک او محسوب می‌شد . کابوک را بسیاری پدر هیپنوتیزم ایران می دانند و کابوک خود هیپنوتیزم را نزد هاری آرونز در آمریکا آموخته بود .کتابهای زیادی از کابوک در ارتباط با علم هیپنوتیزم باقی مانده است. به جرات میگویم همایون در کار خود بسیار مسلط بود و در انتقال اطلاعات و معلومات خود در زمینه هیپنوتیزم به من فروگذاری نکرد.سالهای زیادی از آن زمان میگذردومن بسیاری مواقع هنوز از تکنیک‌هایی که او به من آموخت استفاده میکنم .روش آموزش او مرا بیشتر به این علم علاقه مند کرد و پایه محکمی برایم ساخت که امروز آموخته های بعدی من به روی آن قرار گرفته است .


تمام اینها باعث می‌شود که من برای همیشه خود را شاگرد آقای همایون توپچیان و خانم جورجینا کانون بدانم

خانم بریل کومار

ازخانم بریل کومار نیز به خاطر آموزشهای فوق العاده ای که در دوره هیپنودونتیکس  یا هیپنوتیزم برای دندان پزشکی  به من دادند سپاس فراوان دارم و آشنایی و یاد گیری از این خانم دانشمند از افتخارهای من است.

برای آشنایی بیشتر با او می‌توانید به وب سایت  زیر مراجعه کنید.https://berylcomar.com